Ana sayfa

China LED Bulbs Online Marketplace Fabrika turu

Çin China LED Bulbs Online Marketplace Sertifikalar
Çin China LED Bulbs Online Marketplace Sertifikalar
Kalite ve servis iyi, teslim süresi her zaman dakik.

—— Rus başardı

İyi bir ürün, iyi hizmet, iyi Platform içerik alma!

—— Michael

Her zaman bana en iyi plan verebilir ve benim müşteri biz işbirliği için bir şans olabilir umuyoruz harika hissediyorum sağlar.

—— Tim

Ben sohbet şimdi
  • Üretim hattı


    Bir şirketin işini genişletmeye çalışmasının iyi bir yolu, mevcut ürün serisine eklemektir. Bunun nedeni, insanların zaten aşina oldukları markalardan ürün satın alma olasılıklarının daha yüksek olmasıdır. Örneğin, dondurulmuş bir pizza şirketi, ürün yelpazesine dondurulmuş ekmek çubukları ve dondurulmuş makarnalar ekleyerek pazar payını artırmak isteyebilir.

  • OEM / ODM

    Özgün bir tasarım üreticisi (ODM) tasarlayan ve belirtilen ve sonunda satılık başka bir firma tarafından markalı bir ürün üreten bir firmadır. Bu tür şirketler marka firma organizasyonu yapmaya zorunda ya da bir fabrika çalıştırmadan (ek olarak veya sadece ya) üretmek için izin. ODM son yıllarda boyutu büyüdü ve birçok şimdi birden çok müşteri için üretim ele boyutunda yeterli genellikle genel üretiminin büyük bir parçasını temin etmek. Bu iş modelinin birincil nitelik ODM sahibi ve / veya in-house tasarımları satın alma firma tarafından markalı ürünler olmasıdır. Bu sözleşme üreticisi (CM) zıttır.

İletişim bilgileri
China LED Bulbs Online Marketplace

İlgili kişi: Mr. zhang

Tel: 18810288990

Faks: 86-188-1016-6898

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)